Forum Pediatri

22
Ara
2011

13:49
tereyağ zeynep, (Hakkari)
anneler bebeğinize günlük nekadar tereyağı veriyosunuz.ben kahvaltı yada çorbasına fındık kadar sayılır katyrum.ama zeytin yağı katmadım daha hiç
22
Ara
2011

13:51
tereyağ Aslı, (Samsun)
Tereyağı fındık kadar yeterli. Çorbasını pişirdikten sonra da üzerine birazcık zeytinyağı gezdirebilirsiniz. Balık veriyorsanız, balığın üzerine zeytinyağı gezdirebilirsiniz.
22
Ara
2011

13:59
tereyağ özlem, (Sivas)
ben kızımın kahvaltısına yarım çay kaşığı kadar tereyağı, çorbasına da piştikten sonra 1 tatlı kaşığından az sızma zeytinyağı ekliyorum.
22
Ara
2011

17:39
tereyağ mehtap, (Belçika)
BEN OGLUMA TAVUK KAYNATIYORUM ONUN SUYUYLA YAPIYORUM CORBASINI ONUN ICIN YAG KOYMUYORUM AMA TAVUKSUZ YAPARSAM YA TEREYAGI YADA ZEYTINYAGI KULLANIYORUM GENELDE ZEYTIN YAGINI TERCIH EDIYORUM.
23
Ara
2011

10:04
tereyağ tuğba, (Zonguldak)
ben kızımın kahvaltısına yarım çay kaşığı kadar,sebze veya tarhana çorbasına patates püresine 1 talı kaşığı ekliyorum mutlaka.her öğün çorbalarınada sızma zeytınyağı katıyorum bağırsaklarının daha ii çalışmasını sağlıyo.
23
Ara
2011

16:18
tereyağ semiha, (Muğla)
ben oglumun kahvaltısına her sabah fındık büyüklüyünde tereyagı ekliyorum.zeytinyagını ise corbalarında kullanyorum tereyagı d vitamini acısından cok yüksekmiş.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek