Forum Pediatri

20
Şub
2012

10:59
bebklerimizdeki nezleyi geçirmek için doğal yollardan neler yapılabilir? özgür, ()
ilaç kullanmadan öksürüğü ve burun akıntısını durdurmanın bir yolu var mıdır?oğlum 16 aylık. (ismime aldanmayın bayanım)
20
Şub
2012

11:04
bebklerimizdeki nezleyi geçirmek için doğal yollardan neler yapılabilir? sinem, (Van)
merhaba Özgür hanım çok geçmiş olsun
.ıhlamur çayı boğazı yumuşatır,yada kuşburnu çayı içindeki yüksek miktarda c vitamini var ve terleterek mikropları dışarı atar verirseniz eğer terledikten sonra üşütmemesine dikkat edin.iki çaydan birini verirseniz aynı gün farkı göreceksiniz.
20
Şub
2012

12:17
bebklerimizdeki nezleyi geçirmek için doğal yollardan neler yapılabilir? Ebru Dilek, (Ankara)
çok geçmiş olsun özgür hanım benim de 9 aylık oğlum şu anda biraz rahatsız ben limon zencefil tarçın elma karanfil çayı yapıp verdim iyide geldi şu anda ılık ılık şurup gibi günde 3,4 defa tatlı kaşığıyla veriyorum birde pekmez öksürük için aynı şekilde veriyorum günde 1 defa 1 çay kaşığı veriyorum ilaçda kullanmıyorum ıhlamur ve kuşburnunun yanında deneyebilirsiniz eğer isterseniz
20
Şub
2012

13:11
bebklerimizdeki nezleyi geçirmek için doğal yollardan neler yapılabilir? Aslı, (Samsun)
Günde 3 kez burnuna serum fizyolojik damlatın ve bulunduğunuz ortamı nemli tutmaya çalışın.
21
Şub
2012

19:48
bebklerimizdeki nezleyi geçirmek için doğal yollardan neler yapılabilir? özgür, ()
tavsiyeleriniz için teşekkürler hanımlar.bebeğimin neşesi yerine geldi.burun akıntısı kesildi fakat arada bir öksürüyor.meyveyi bol yedirmeye çalışıyorum pekmezi de her kahvaltıda veriyorum.hastalıktan dolayı da iştahı azaldı.yedirinceye kadar akla karayı seçiyorum.inşallah bir an önce öksürüğü de geçer.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek