Forum Pediatri

21
Nis
2012

12:26
bebekler için ekmek yapan var mı siret, (Van)
sadece bebeğe değil de ben ekmeği kendim makinede yapıyorum.hem daha lezzetli oluyor istediğin malzemeyi kullanabiliyorsun hem de dışarıda yapılan ekmeklerden güvenilir temizlik,malzemeler vb. açıdan...
26
Nis
2012

11:46
bebekler için ekmek yapan var mı özlem, (Sivas)
siret hanım ne ile yapıyorsunuz ben bu ara evde yoğurt ve ekmek meselesine bayağı kafayı taktım. kızıma kutu sütten yoğurt yapıyorum ama biz hazır tüketiyoruz. temiz günlük süt bulup tefal yoğurtçumda yapmaya karar verdim ama ekmek için araştırma yapıyorum. bir de ben bayat ekmek yiyemem zaten az yemek yiyen biriyim kahvaltıda illa taze ekmek olacak yaptığınız çabuk bayatlamıyor mu?
26
Nis
2012

15:02
bebekler için ekmek yapan var mı siret, (Van)
özlem hanım ben tefalin ekmek makinesini kullanıyorum 4 senedir.gayet de memnunum.kitapçığında ekmek tarifleri var.ben 1 kg olan tarifi yapıyorum .tadı çok güzel oluyor.ertesi güne kaldığında diğer ekmekler gibi bayatlama oluyor.ayarlama düğmesi de var gece yatmadan önce malzemeler konulup kaç saat sonra pişeceği ayarlandığında sabah sabah sıcacık ekmek yiyorsunuz.yani gece kalkıp da makine çalıştırma derdi olmuyor.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek