Forum Pediatri

18
Ağu
2012

12:32
bebeğim 13 aylık ve sadece biberonla suyu içiyor meyve suyu yada sütü kesinlikle içmiyor ne yapabilirim siret, (Van)
sütü pipetle içirmeyi deneyin.çocuğum 22 aylık hiç meyve suyu vermedim zaten hazır olanları kendim de içmiyorum.hep eline meyve veriyorum.meyvenin posası da olduğu için sıkılmış suyundan daha faideli olduğunu düşünüyorum.
19
Ağu
2012

22:16
bebeğim 13 aylık ve sadece biberonla suyu içiyor meyve suyu yada sütü kesinlikle içmiyor ne yapabilirim Derya, (İçel)
benım oglandA 19 aylık ne meyve ne meyvesuyu nede süt içiyorr kesınlıkle alıstıramadımm
2
Eyl
2012

21:49
bebeğim 13 aylık ve sadece biberonla suyu içiyor meyve suyu yada sütü kesinlikle içmiyor ne yapabilirim özlem köle, (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)
merhaba.ben oğlumu 24 ay emzirdim.sütten kesmeden önce bardaktan yada pipetle paket sütü azar azar veriyordum alışması için.emzirmeyi braktırınca süt içmeyide reddetti.çok denedim. yemekten sonra bir çay bardağını zor içiyor. kakao koydum.sevdi. daha istekli içiyor şimdi. biliyorum iyi değil ama hiç içmemesinden daha iyidir. sütün içine değişik tatlar katarak sevdirebilirsiniz belki.
16
Eyl
2012

14:20
bebeğim 13 aylık ve sadece biberonla suyu içiyor meyve suyu yada sütü kesinlikle içmiyor ne yapabilirim semiha, (Muğla)
özlem hanım nuk markalı pipetlı bıberonlar var bırde sütü onun ıcıne koyup öyle ıcırmeye calısın benım oglumda ılk baslarda bıberonla ıcmıyodu ama pıpetlı bıberonda cok sevdı.
22
Oca
2013

18:13
bebeğim 13 aylık ve sadece biberonla suyu içiyor meyve suyu yada sütü kesinlikle içmiyor ne yapabilirim nurdan, (Kocaeli)
merhaba anneler benim ogluma 15 aylık bal pekmez vs bütün şeylerle denedim ne süt nede bitki çayları içiremiyorum
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek