Forum Pediatri

17
Ağu
2012

14:40
EMEKLEME gülzade, (İstanbul)
MERHABA BENİM OĞLUM 23 AGUSTOSTA 6 AY BITICEK AMA HENÜZ EMEKLİYEMİYOR VE DESTEKLI BILE OTURAMIYOR HEMEN SAĞA SOLA DÜŞÜYOR BUNLARI YAPABİLMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM ASLINDA COK HAREKETLİ BIR BEBEK AMA NEDEN BUNLARA YAPAMIYOR DİYE ÜZÜLÜYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ NORMALMİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
17
Ağu
2012

16:56
EMEKLEME nurcan, (İzmir)
Daha emeklemesi için erken merak etmeyin benim oğlum 9 aylıkken emeklemeye başladı ve 7 .ayında destekli oturuyordu kendinizi strese sokmayın vakti gelince hepsini yapıyorlar şimdi o sadece dönüyordur daha yakında başlar oturmaya .
18
Ağu
2012

12:28
EMEKLEME siret, (Van)
gülzade hanım kendiniz veriyorsunuz aslında cevabı.genelde çok hareketli bebekler ağırbaşlı bebeklere nazaran daha geç emekler, yürür.hareketli bebekler heyecan yapıyor ağırbaşlı bebekler ise daha temkinli hareket ederek daha çabuk sonuca varıyor.o yüzden üzülmeyin vakti zamanı gelince o da emekleyecektir.hareketli bebeklerin de konuşması daha erken oluyor.
22
Ağu
2012

17:17
EMEKLEME Zeynep, (İstanbul)
6 ay emeklemesi için çok erken bir zaman. Evet emekleyenler var ama çok nadir. Benim oğlumda 9 aylıkken emeklemeye, yaşını bir hafta geçtikten sonra ise yürümeye başladı. Benim size tavsiyem, emeklemesi için çok da acele etmeyin bence ve koyduğunuz yerde bulmanın keyfini çıkarın :)
7
Eyl
2012

18:55
EMEKLEME gülzade, (İstanbul)
cevaplarınız için cok tesekkur edeim saol bu arada bugun oglumun dısı cıktı attan ıkı tanesi :)
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek