Forum Pediatri

11
Mar
2010

23:16
park yatak kullanan var mı Rukiye, (İstanbul)
bebeğime park yatak almayı düşünüyorum kullanan var mı tavsiyelerinizi bekliyorum
11
Mar
2010

23:44
park yatak kullanan var mı esra, (Adıyaman)
kesinlikle almayın ben kullanıyorum kraftın evet çok güzel ama ilerleyen zamandalarda demirleri fena gıcırdıyo.çok bi özelliği yok normal bir yatak almanızı öneririm tek avantajı park yatağın taşınabilir olması öyle denildiği gibi 4 5 yaşına kadar kullanılmıyo
12
Mar
2010

01:40
park yatak kullanan var mı meral, (Ankara)
bencede almayın ben graco marka aldım o da gıcırdıyor,hatta bebegim sese uyanıyor.rahat degil ve yanlış hatırlamıyorsam 13kg ya kadar kullanılıyor.normal yatak alın,zaten ben hiç yatagı taşıma geregi duymadım,oyun parkı olarak kullanalım diye düşündük bebegim hiç sevmedi.gereksiz yer kaplayan birşey olarak duruyor şimdi
12
Mar
2010

14:53
park yatak kullanan var mı Yasemin, (Ordu)
Ben..tavsiye..ederim.Özellikle..memleketten..uzaksanız..ve..tatillerde..başka..şehre..gitmeniz..gerekliyse.çok..kullanışlı.Büyük.0ğlum..2yaşında.şimdi..6.aylık..bebeğim.kullanıyor.Tatile..giderken..götürüp.kuruyoruz..hatta.o.kadar.rahatki..taşıması..ve.kurulumu.yolda..bir..gece.konaklamak.için..bile.kurup..yatırdık..bebeğimizi.Bebeği.beşikte.sallamazsanız..gıcırdamıyor..Ben..2.bebeğimi..arada..sallıyorum..yeni..yeni..gıcırdamaya..başladı..3.bir.bebeğe..dayanır..mı..bilmem.ama.2..bebek..bile..büyütüyor..
12
Mar
2010

15:09
park yatak kullanan var mı Arzu, (İstanbul)
Rukiye hanım, ben park yatağı öneriyorum. Ben disney marka
park yatak kullanıyorum. Bahsedilen sorunları yaşamadım. Hatta yazın tatile giderken, yada biryerlere kalmaya giderken yanınızda götürüyorsunuz, çocuk çok rahat ediyor. Ben evde de çok rahat ettim. Oğlum bizim odamızda yatabildi bu sayede. Sadece almadan önce iyi araştırın. Ve uygun bir yatak alın içine. İyi araştırın çünki Park yatakların içinde yatak yok. Ayrıca almanız gerekiyor. Yoksa çocuk rahat edemez.
12
Mar
2010

19:51
park yatak kullanan var mı Rukiye, (İstanbul)
fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler ben de tereddütteyim yazın memlekete gideceğiz benim kızım yerini yadırgıyor gündüz oturmarında bile... o yüzden düşündüm yasemin hanım siz ne marka kullanıyorsunuz?... ikinci bebeğe kaldığına göre iyi galiba:))))))
12
Mar
2010

23:03
park yatak kullanan var mı aylin, (Bartın)
tavsiye ediyorum chicco nun lullaby seyehat yatağı diye geçiyor.müzikli ve titreşimli.müzik rahatlatıyor.titreşiminde gaz sancılarına iyi geldiğini düşünüyorum.uzaktan kumandalı ayrıca ses sensörü var ve çok kolay toparlanıp küçük arabaların bagajına sığacak kadar küçülebiliyo.yatak duruma göre evde onun odasıyla benim odam arasında mekik dokuyor.kesinlikle memnunum araştırın derim ben.
13
Mar
2010

23:55
park yatak kullanan var mı sevil, (Kahraman Maraş)
sadece seyahatlerde kullanımı güzel.bebek küçükken üst kısımı kullanıyorsun sallandıkça gıcırdıyor bebek dahil herkes rahatsız oluyor ama bir muddet sonra buduruma bebek alışıyor.bebek ayaga kalkmaya baslayınca alta alıyorsun ozamanda sallanmıyor.bebek sallanmaya alısınca sıkıntı oluyor.suanda ben alt kısımda yatırıyorum sallanmayı bıraktı,en güzel yanı uyanınca yatagının içinde oynuyor.
16
Mar
2010

16:07
park yatak kullanan var mı Aylin, (Eskişehir)
Bizde park yatak oğlum 20 olana kadar kullandık ve çok memnunduk.artık büyüdüğü ve tırmanmaya başladığı için kaldırdık.Tavsiye ederim.Evet bizde kraft kullandık bebek ağırlaştıkça gıcırdıyor ama sonuçta yatağından düşme riski olmadığı için odasında rahat uyuyordu.içine ilave yatak koyuyorduk.son zamanlarda onu saklanacak yer olarak gördüğü ve tehlikeli olduğu için kaldırdık.Sonuçta sabit yatağa kıyasla pratik ve ucuz olduğu için öneriyorum.
16
Mar
2010

20:00
park yatak kullanan var mı selma, (İzmir)
bende kullanıyorum kızım 15 aylık ve çok memunuz heryere gidebliyor ve işimiz bittiğinde katlayıp kaldırabiliyoruz.ve kızımada daha büyük bir yatak alırız ilerde.bence sizde alın bir iki sene için boşuna beşik karyola almaya gerek yok bence...
16
Mar
2010

23:09
park yatak kullanan var mı Yasemin, (Ordu)
Rukiye..hanım..benimki.Hauck..diye..bir..marka.Alman..malı..sanırım..Büyük..oğlum..da..18.aylık.olunca.tek.kişilik.bazaya.geçti.Yanına..safety1.diye.bir..yatak..korkuluğu.aldık.Döne..döne..uyuyabiliyo..şimdi.
17
Mar
2010

14:22
park yatak kullanan var mı Elif, (İstanbul)
Bende öneriyorum.Graco markasını kulalndık.Evet gıcırdama sorunu var ama olumlu yanları olumsuz yanlarından daha çok.Ayrıca tatillere hep o yatakla gittik.Kesinlikle çok rahat!
18
Nis
2010

23:26
park yatak kullanan var mı serap, (Antalya)
rukiye anım merhaba,

bende park yatak kullanıyorum.evet taşınması kolay ama ekonomik bir yatak değil.park yatağı 100-150 tl ye alıyorsun bebek doğduktan birkaç ay sonra yatağını alıyorsun(aşağıda yatırmak için,çünkü üst kat bebeğin kemik gelişimi için uygun olmuyor)o da en ucuz 100 tl ve bebek hareketlendikten sonra yatağa çok güvenemiyorsun.açıkçası ben çok öenrmiyorum.eğer istanbuldaysanız yenibosnadaki spotçularda bahşap bebek yatakları var,herşey dahil 250 tlye çok bebek yatakları bulabilirsiniz
18
Nis
2010

23:37
park yatak kullanan var mı ZEHRA, (İzmir)
rukiye hanım;merhabalar kızım 9 aylık doğduğundan beri chicconun park yatağını kullanıyorum çok çok çok memnunum inannın çok yer kaplamıyo hemde katlanabiliyo çok amaçlı bişey tavsiye derim çevremdede çok kullan var herkes çok memnun kullanmanızı tavsiye ederim.
21
Nis
2010

02:12
park yatak kullanan var mı emel, (İstanbul)
ben park yatağı 40 lığı bitene kadar odamda kullandım.sonra odasını ayırdım şimdi ise salonda işim olunca içine atyorum rahatım en azından aklım kalmıyor kızımda.yazında yazlığa götürüyoruz çok memnunum.
21
Nis
2010

02:12
park yatak kullanan var mı emel, (İstanbul)
ben park yatağı 40 lığı bitene kadar odamda kullandım.sonra odasını ayırdım şimdi ise salonda işim olunca içine atyorum rahatım en azından aklım kalmıyor kızımda.yazında yazlığa götürüyoruz çok memnunum.
21
Nis
2010

09:46
park yatak kullanan var mı sebahat, (Antalya)
bence almayın.biraz büyüyünce zor oluyor. arkadaşım aldı bebeği bir yaşına gelmeden mobilya yatak almak zorunda kaldı. ben direk mobilya aldım o yüzden. hem görüntüsü basit hem de kullanışlı değil. ben sonradan büyüebilen yataklardan aldım. çok kullanışlı...
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek