Forum Pediatri

1
May
2010

23:35
ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHT VAR 6,5 AYLIK OĞLUM EK GIDALARDAN SONRA MAMA YEMEK İSTEMİYOR ARTIK,EMMEYİ 4,5 AYLLIKKEN BIRAKTIK YARDIM EDİN!!!!!!! aslı, (Zonguldak)
arkadaşlar oğlum 4 ay emdi sonra bıraktı mamayı cok severek yıyordu ek gıdalardan sonra yemnıyor ne yaptıysam olmuyor yardımcı olun boyle bebegı olan var mı
2
May
2010

11:59
ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHT VAR 6,5 AYLIK OĞLUM EK GIDALARDAN SONRA MAMA YEMEK İSTEMİYOR ARTIK,EMMEYİ 4,5 AYLLIKKEN BIRAKTIK YARDIM EDİN!!!!!!! hafsa, (İstanbul)
benım kızımda 2 bucuk aylıkken memeyı reddettı ama ben ısrarla emzırdım suan 8 aylık ve asla emmek ıstemıyor ancak uyudugunda emzırebılıyorum bazen uykudada ıstemıyor ama ıstersenız uyudugunda deneyın mamayı veya memeyı.
8
May
2010

13:59
ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHT VAR 6,5 AYLIK OĞLUM EK GIDALARDAN SONRA MAMA YEMEK İSTEMİYOR ARTIK,EMMEYİ 4,5 AYLLIKKEN BIRAKTIK YARDIM EDİN!!!!!!! yağmur, (Muğla)
benım kızım 3 ay emdı her mamayıda yemıyordu her bı kac kutu mama aldım degısık degısık bı ondan bı ondan yedırıyordum corba hosuna gıdıodu hafif corba yapıodum tahıl maması kullandım kavonoz purelerı kullandım sonra unuttu tadını yenıden mamaya sarıldı artık yasında kestım doktorum onermedı daha fazlası ıcın
10
May
2010

16:01
ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHT VAR 6,5 AYLIK OĞLUM EK GIDALARDAN SONRA MAMA YEMEK İSTEMİYOR ARTIK,EMMEYİ 4,5 AYLLIKKEN BIRAKTIK YARDIM EDİN!!!!!!! yildiz, (Arnavutluk)
Meme istemedigi zamanlarda gida vermiyorum cok acikiyor huysuzluk yapiyor o zaman memeyi tutuyor yada aksam 8 den sonra birsey vermiyorum sabah 10 kadar zaten uyuyor aralarda sadece meme icin uyaniyor gece kac olursa olsun azicik saga sola donsun hemen yatagindan alip yanima memeyi agzina veriyorum bunu isteyerek hic sikilmadan yapiyorum sirf memeyi birakmasin diye simdilik iyiyiz bakalim buyudukce nler olacak:)
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek