Forum Pediatri

11
Haz
2010

17:24
gece uykusu yok... pınar, (İstanbul)
bebeğim 5,5 aylık ve hiç durmuyor. sürekli kucak istiyor, onunla ilgilenilmesini istiyor. geceleri göğsümde uyuyor, sürekli emiyor bırakmadan.artık sinirlerim bozulmaya başladı hep mızmız bir halde ne oyuncakla oynuyo ne tv izliyo ayakta durmak, kucak istiyor kendi kendine bıraktığımda yanlız kalmak istemiyor feci şekilde ağlıyor. ne yapıcağımı şaşırdım ben yanında yatınca uyuyor kalktığım da hemen anlıyor uyanıyor. ama ben uyuyamıyorum hep iki büklümüm. ne olur acil yardım ne yapabilirim?
11
Haz
2010

22:02
gece uykusu yok... meryem şimşek, (Diyarbakır)
benimki de 9.ayına girdi.gündüz 2-3 kezayağımda sallayarak en fazla 15'er dk uyutabiliyorum. gece 12 den önce yatmıyor yattığı zaman da yarım saatte bir kalkıyor. çok nadir de olsa bazen 1 saat boyunca uyanmadığı oluyor, tabi ben yarım saatte bir uyanmasına alıştığım için tedirgin oluyorum kalkıp bakıyorum iyi olup olmadığına.uykusuzluk belli bir yerden sonra alışkanlık oluyor :)))
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek