Forum Pediatri

31
Ağu
2010

00:30
Meyva suyu iyi gelmeyen var mı? Yeşim, ()
Arkadaşlar, 5,5 aylık oğluma elma, armut ve şeftali suyu vermeye başladım ama çok iştahlı yemekle birlikte sonrasında, huzursuzluk, gaz, kabızlık gibi sıkıntıları oluyor. Neden böyle anlamdım. Böyle birşey yaşayan var mı?
31
Ağu
2010

23:33
Meyva suyu iyi gelmeyen var mı? Yasemin, (Ordu)
Armut,ishal;şeftali,kabız,yapar.Meyvelerden,dolayı,gaz,da,pişik,de,olabilir.Zamanla,alışıyorlar.
9
Eyl
2010

13:50
Meyva suyu iyi gelmeyen var mı? pınar, (Yalova)
arkadaşım bende meyvesuyu değilde kayısı kompostosu verdim.bebeğim 4 aylık yoğurt-milupa süt-milupa muzlu mama-anne sütü veriyorum.ama mama ve ek süt yoğurt vs.azaz veriyorum.ilk kez meyvesuyu değilde komposto denedim.aynı şey benim kızımdada oldu.anlamadım.şekerin bi zararı olbilirmi
9
Eyl
2010

15:45
Meyva suyu iyi gelmeyen var mı? Füsun, (Ankara)
Arkadaşlar bebişlere sakın şeker ekleyip gıdaları vermeyin. İnanın çok zararlı. Aynı şekilde tuz da hiçbir şekilde eklenmemeli. Komposto verecekseniz meyvenin kendi şekeri yeter bence. Pınar Hanım inanın karışmak hiç istemem ama bebeğiniz an azından 5 aylık olana kadar ek gıda vermeseniz bence daha iyi olur. Sindirim sistemine belki komposto ve milupa nın mamaları ağır gelmiştir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek