Forum Pediatri

23
Eyl
2010

22:43
6 aylık oğlum biberon almıyor ne yapabilirim?? Yeşim, ()
Merhaba arkadaşlar, altı buçuk aylık oğlum anne sütüyle besleniyor.Günde bir kez akşamdan sağdığım sütü biberonla veriyordum. Son iki haftadır ek gıdalara başladık onları da güzelce yiyor. Ancak son 10 gündür biberon almayı reddediyor. Aç bile olsa biberonla hiçbir şey içmiyor. (anne sütü, formül süt,su ve üzüm suyu denedim)Değişik biberonlar denedim, suluktan vermeyi denedim olmuyor.Ben 20 gün sona işe başlayacağım için biberona alışması gerekiyor. Ne yapabilirim?
23
Eyl
2010

23:16
6 aylık oğlum biberon almıyor ne yapabilirim?? elmas, (Yozgat)
yeşim hanım merhaba biz 9 aydır bi biberon kullanıyoruz yani sütüm az oldu ve oğlum kilo almadı bu yüzden hem mama hem anne sütü aldı hala da devam ediyoruz ben şu nuk un anne göğsüne benzeyen geniş ağızlı cam biberonlları var bu sayede bebek anne göğsünü de bırakmıyor denemediysemniz bi bakın belki ona daha kolay alışır
26
Eyl
2010

16:47
6 aylık oğlum biberon almıyor ne yapabilirim?? Yeşim, ()
Elmas Hanım çok teşekkürler, ben de aynı biberondan kullanıyorum, oğlum alıyordu. Bir de Avent biberonu vardı, onu da çok beğeniyordu. 6 aylık olana kadar alıyordu. Son iki haftadır ne yapsam olmadı.
8
Eki
2010

15:40
6 aylık oğlum biberon almıyor ne yapabilirim?? özden, (Karabük)
bence mama kaşığı ile vermeyi deneyin.bendede aynı sorun oldu ama kaşıkla çok güzel yiyor hem kaşığa alışmış olur
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek