Forum Pediatri

16
Ara
2010

12:01
televizyon özge, (İstanbul)
Arkadaşlar benim bebeğim 5 aylık çok fazla olmasada oyun oynarken altını değiştirirken dönüp tv ye bakıyor. Devamlı izlemiyor hatta yalnız kalınca zaten onunla oyalanmıyor yanında illa biri olacak ama yinede dönüp dönüp bakıyo. Sorun olur mu acaba?
16
Ara
2010

12:46
televizyon zelal, (İstanbul)
Merhaba
benim oğlum 13,5 aylık doktorumuz her muayeneye gittiğimizde özellikle TV seyretmek yok diye uyarıyor ve bizde onun bulunduğu ortamda doğduğundan beri açmıyoruz.Dil geilişimi diğer akranlarına göre daha iyi.
16
Ara
2010

13:28
televizyon özge, (İstanbul)
benim de yeğenim var mesela o 6 aylıkken izlemeye başladı ama tabi belli saatlerde ve bebek kanalını. Çok çok güzel konuşuyor ve erken konuştu. Ama amcasının kızı hiç izlemedi annesi bu konuda çok katıydı ve 3,5 yaşında hala ne dediği doğru düzgün anlaşılmıyor. Demek ki kişiden kişiye değişiyor. Cevap yazdığınız için teşekkür ederim.
16
Ara
2010

14:29
televizyon selda, (İstanbul)
merhaba bu benimde kafamı karıştıran bir sorun benim oğlum 11 aylık ve reklam delisi diyebilirim.. mutfakta olsa reklamın sesini duyar duymaz odaya emeklemeye çalışıyor:)

çok katı olmak istemiyorum ama arada izin vermenin bencede sakıncası olmaz..
inşallah sorun yaşamayız bizde
16
Ara
2010

17:05
televizyon özge, (İstanbul)
aslında hiç izletmeyin diyorlar ama televizyonda bir nevi sosyalleşme aracı. Sonuçta evde oturan insanlar ve bebekleriz kış yüzünden :) Aman ne bileyim en azından bebek kanallarını izletmeye çalışıyorum ama bizim programları daha çok seviyor :)
16
Ara
2010

23:26
televizyon fatma, (Adana)
benim kızım 27 aylık.doğduğundan beri kızıma ne izle dedim ne de izleme dedim.kendi seçimine bıraktım.yaşıtlarına göre gayet normal.
23
Ara
2010

17:28
televizyon Begüm, (İstanbul)
Merhaba benim oğlum da 14 aylık... ben bebkliğinden beri günde yarım saat izletiyorum. Bana göre hiç izletmemek de yanlış tüm gün izletmek de tabii ki yanlış ama bebek kanallrı var bence çok da güzel kısa kısa müzikli eğlenceleri var... Şu an o kısa kısa müzikli gösteriler başladığında (zaten bir tanesi en fazla 5 dk. sürüyo) oğlumlu televizyonun karşısında müzikle oynuyoruz çok da keyif alıyor. Ama dediğim gibi günde toplamda 30 dak. aşmamasına dikkat ediyorum.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek