Forum Pediatri

20
Oca
2011

21:19
bebek telsizi kullanan anneler??? betul, (Konya)
mrb hanimlar;
bebek telsizi almayi dusunuyorum,aranizda kullananlar varmi,memnun kaldinizmi, hangi marka kullaniyorsunuz?
20
Oca
2011

23:00
bebek telsizi kullanan anneler??? özlem, (Kahraman Maraş)
ben kullanıyorum çok da memnun kaldım chicconun bir ürünü.İki modeli vardı ikisinide denedim ama şarj edilebilen modeli güzül biri büyük biri küçük olan.Diğerinde ise karşılıklı ses gidebiliyor bebeğin sesini duymasanız bile ses göstergesinin hareketinden anlayabiliyorsunuz ama şarj edilmiyor pillerini çıkartıp şarj ediyorsunuz yada sürekli prizde tutmanız gerekiyor o yüzden onu tercih etmedim (bu modelde 2 side büyük)ama çoccuğunuzun dönmesini bile duyuyorsunuz içiniz rahat etsin kapısını kapatıp balkonda bile rahat oturabilirsiniz 70m çekim mesafesi var kızımı uyutup karşı komşuya geçebiliyorum bence kullanışlı bır ürün.Kraft kullanan arkadaşlarımdan frekans karıştığını duymuştum.
20
Oca
2011

23:35
bebek telsizi kullanan anneler??? hilal, (Samsun)
ben de philips markalı telsiz kullanıyorum.benimki de sarjlı ve çok memnunum.kesinlikle alınmalı bence.hem evde rahatlık,çocuğumun kapısını kapatıp ön taraftaki odalarda her işimi yapıyorum.misafirlikte de çok işe yarıyor.uyandı mı acaba diye ikide bir kontrol etmeye gerek yok.telsizi takıp rahat rahat oturuyorum.tavsiye ederim.
21
Oca
2011

00:59
bebek telsizi kullanan anneler??? Neşe, (İzmir)
kesinlikle olmalı ben philips kullandım oğlumda şansıma memnun kalmadım.kızım doğduğunda chicco aldık acayip bişey kıpırtısı bile duyuluyor.turuncu renkli model,başka renk yok zaten o modelde.kuzenimde aynısını kullandı memnun kaldı.
21
Oca
2011

11:24
bebek telsizi kullanan anneler??? betul, (Konya)
mrb,oglum sese alissin diye cok ugrasim,hep tv acik uyutmaya calistim,uyuyunca tek basina baska bir odaya goturmedim ama olmadi,herseye ragmen kucucuk citirtida uyanan bi bebek,telsiz almak sart oldu..yorumlariniz icin tesekkur ederim hanimlar..
21
Oca
2011

12:40
bebek telsizi kullanan anneler??? meral, (Ankara)
bende oğlumda kullanıyorum lg nin telsizi hem görüntülü hemde hareket sensörü var bebek hareket edincede uyarıyor kendi yatağımda uyuttuğum zamanlarda bile hereket sensörü sayesinde uyandığını hemen anlıyorum ses çıkarmasa bile bir araştırın isterseniz
21
Oca
2011

16:33
bebek telsizi kullanan anneler??? sibel, (Gaziantep)
arkadaşlar mrb.chicco demişsiniz telsize ismi ne diye geçiyor yazabilir misiniz? benim oğlumda çıt olunca uyanıyor bir yere gidince yanına gidip kontrol etmekten oturamıyorum evdede aynı. bende almayı düşünüyorum artık.
21
Oca
2011

20:49
bebek telsizi kullanan anneler??? özlem, (Kahraman Maraş)
chicco bebefon,turuncu renk bir modeli var
25
Oca
2011

10:04
bebek telsizi kullanan anneler??? Begüm, (İstanbul)
akadaşlar ben kraft'ın bir modelini almıştım hiç tavsiye etmiyorum. En fazla bir ay kullandım aslında çok işe yarıyor müzik de çalma fonksiyonu da vardı memnundum da ama bozuldu... o yüzden alacaksanız kraft almayın.
17
Mar
2011

23:33
bebek telsizi kullanan anneler??? MİNE, (Adıyaman)
weewell kullanıyoruz çok memnunuz. bebek uyurken yatakta başını çevirse telsiz titriyor ses çıkarırsada titreşimin arkasından ses aynen geliyor bizim sesimizde ona gidebiliyor çok kullanışlı ikidebir gidip bakmak gerekmiyor
18
Mar
2011

00:31
bebek telsizi kullanan anneler??? Aysegul, (İstanbul)
Bende philips aventin bebek telsizini kullanıyorum son derece memnunum,yatağında ayağını atsa duyabiliyorum,mesela şimdi hasta öksuruyor falan ufak bisey oldugunda iyice uykusu dağılmadan müdahale edebiliyorum,tavsiye ederim kısacası sürekli odaya girip kontrol ettikçe anlıyorlar zaten bu sefer tilki uykusu uyuyorlar en azından benim kızım öyle..
27
Mar
2011

21:15
bebek telsizi kullanan anneler??? meryem şimşek, (Diyarbakır)
ben bekonun bebek tv sini kullanıyorum çok kullanışlı,hem görüntü hem ses insan daha rahat oluyor,sadece telsiz olarak kullanmamanızı tavsiye ederim.
16
Nis
2011

19:09
bebek telsizi kullanan anneler??? zeynep, (Kırklareli)
ben weewell 800 m kullanıyorum çok memnunum hatta hatta üst kattakilerin bile sesi geliyor bazen
17
Nis
2011

03:29
bebek telsizi kullanan anneler??? Pınar, (İstanbul)
ben weewell'in bir modelini aldım. 2 kanallı. kullanırken bazen çok hışırtı oluyor. yani bebek ses çıkarmasa da sürekli açılıyor ve parazit sesi geliyor. kanal değiştirince de aynı hışırtı var. belki oturduğum yerden kaynaklanıyordur. çok kanallı olanlar daha avantajlı olabilir.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek