Soru-Cevap Bilgisi                       [ « Önceki soru ]       [ Sonraki soru » ]

Dahili Çocuk Hastalıkları haticecinar 
Soru: Bebeğimiz: [ ]
Siteniz sanırım güncel değil ve bazı fonksiyonları çalışmıyor. Sorulan sorular çok geç cevaplanıyor.
23 Eki 2016
03:31
Cevap:  
Merhaba Hatice hanım. 10 yıl önce kurulan pediatri portalı sitesi kurulduğu ilk yıllarda Türkiyede en çok ziyaret edilen çocuk sağlığı ve hast. sitesi idi. Kurulduğundan bu yana 10 yıl geçmesine rağmen Türkiye’de halen çocuk ve sağ ve hast. Konusunda tek portaldır. Uzman üyelerimiz sorularınıza tamamen gönüllülük esasına göre cevap vermektedirler. Sitemiz son 5 yıldır sitemize reklam veren firmaların tasarrufa gitmeleri nedeni ile yeterli reklam alamadığından masraflarını karşılayamaz hale geldi ve kapandı. (sitemizin tek geliri reklam gelirleridir) Kendi çabalarımızla sitemiz tekrar 2 aydır yayında. Üye Uzmanlarımızın sitenin tekrar yayına girdiğinden henüz haberi yok. Sitemizdeki aksaklıkları gidermeden veya sitemizi yenilemeden uzman üyelerimize mail atmak istemedik. Sitedeki aksaklıkları giderdiğimizde ve/veya siteye reklamlar bulabilirsek sitemizi yenileyeceğiz ve uzman üyelerimize mail atacağız. Bu geçiş döneminde bizleri anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Sitemizdeki veri tabanında sizin sorunuza benzer bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Şimdiye kadar yaklaşık 60.000 üyemizin sorduğu 170.000 sorunun cevaplanması bizim için gurur vericidir. Bu gurur tablosunu devam ettirmek istiyoruz. Lütfen pediatri portalına destek vermeye ve ziyaret etmeye devam ediniz. Saygılarımızla.
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek